Home » el Club » Transport Transport

Els dies del bus gratuït per la temporada 2018-2019 són:

Desembre: 24/27/28
Gener: 2/3/4
Febrer: 25/26/27/28
Març: 1/4
Abril: 15/16/17

Recorregut de l'autobús

Pujada

SANT JULIÀ DE LÒRIA

  • 7:20h: Encreuament de Fontaneda (sortida)
  • 7:25h: Volvo
  • 7:30h: Les Arades

ANDORRA LA VELLA / ESCALDES-ENGORDANY

  • 7:40h: Campei (Santa Coloma)
  • 7:45h: Pyrenees
  • 7:50h: Placa Santa Anna

ENCAMP

  • 8:05h: La Mola
  • 8:10h: Comú d'Encamp
  • 8:15h: Funicamp

CANILLO

  • Entre 8:20h i les 8:25h: a qualsevol des les parades

EL TARTER

  • 8:30h: Parquing
  • Arribada a Grau Roig entre les 8:40h i les 8:45h.

Baixada

  • Sortida de Grau Roig a les 14:10h

EL TARTER

  • 14:20h: Parquing

CANILLO

  • Entre les 14:25h i les 14:30h: a qualsevol parada

ENCAMP

  • 14:40h: Funicamp
  • 14:45h: Comú d'Encamp
  • 14:50h: La Mola

ESCALDES / ANDORRA LA VELLA

  • 14:55h: Plaça Santa Anna
  • Entre les 14:55h i les 15:00h: passa per les parades que hi ha entre Escale i La Stela
  • 15:05h: La Stela
  • 15:10h: Campei

SANT JULIÀ DE LÒRIA

  • 15:15h: Les Arades
  • 15:20h: Plaça Laurèdia
  • 15:25h: Encreuament de Fontaneda

 

Els horaris són aproximatius ja que dependran de la quantitat de nens, del transit, etc. Aquestes parades són les més habituals però passem per totes les parades de les parròquies com un autobus de linia.